Üsküdar da Tuna Sürücü Kursumuz, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı ruhsatlıdır. Üsküdar bölgesinde A Motosiklet Ehliyet, B Otomobil Ehliyet Belgesi hizmeti sunmaktayız. Sizleri de bekleriz.
MENÜ (YARDIMCI OLABİLİR)
Close

Duyurular

Yeni Ehliyet Sınavı (E-Sınav)

Sürücü Kursları artık Ehliyet Belgesi alırken yeni bir döneme geçti. 4 Ağustos 2018 tarihinden sonra yapılan her Ehliyet Belgesi sınavı Elektronik E-Sınav şeklinde yapılmaktadır. MEB Ehliyet E-Sınav Uygulaması Nedir? (Bilinmesi Gerekenler) E-Sınav’a girmeden önce bilinmesi gerekenler nelerdir? E-Sınav nedir? E- Sınav Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği merkezlerde Bilgisayar üzerinden yapılan sınavdır. Merkezi sınav sistemi gibi aylarca […]

Devamını Oku

Eski – Yeni Ehliyet Karşılıkları

ESKİ SÜRÜCÜ BELGELERİNİN YENİ TİP SÜRÜCÜ BELGELERİNE KARŞILIKLARI A1 sınıfı sürücü belgeleri M ve A1 sınıfı sürücü belgesi, A2 sınıfı sürücü belgeleri M, A1, A2, A ve B1 sınıfı sürücü belgesi, B sınıfı sürücü belgeleri M, B1, B, D1 ve F sınıfı sürücü belgesi, C sınıfı sürücü belgeleri M, B1, B, D1, C1, C ve […]

Devamını Oku

A – A1 – A2 Ehliyet Sınıfından B Ehliyet Sınıfına Nasıl Geçiş Sağlanır?

A Motosiklet Ehliyet, A1 Motosiklet Ehliyet veya A2 Motosiklet Ehliyet Belgemiz var ve buna ek olarak B Otomobil Ehliyet Belgesi almak istiyorsunuz. Burada aslında yapılması gereken basittir. Süreçleri baştan almıyor sadece Direksiyon Sınavına girerek B Otomobil Ehliyet Belgesini alabilirsiniz.

Devamını Oku

B Ehliyet Sınıfından A – A1 – A2 Sınıfına Nasıl Geçiş Yapılır?

B Otomobil Ehliyet Belgemiz var ve buna ek olarak A Motosiklet Ehliyet, A1 Motosiklet Ehliyet veya A2 Motosiklet Ehliyet Belgesi almak istiyorsunuz. Burada aslında yapılması gereken basittir. Süreçleri baştan almıyor sadece Direksiyon Sınavına girerek A Motosiklet Ehliyet, A1 Motosiklet Ehliyet veya A2 Motosiklet Ehliyet Belgesini alabilirsiniz.

Devamını Oku

SRC Merkezi - SRC Belgesi - ODY Belgesi - ÜDY Belgesi